Telefon Takip Yazılımları

Telefon Takip Yazılımları

Telefon takip yazılımları ile birlikte insanların çok uzun zamandır hayalini kurduğu telefon dinlemesi gerçek oldu. Siz de bu özel ürünlerden satın alarak istediğiniz kişilerin telefonlarını dinleyebilir ve buradan elde ettiğiniz bilgilerle farklı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Veya sevdiklerinizi takip ederek onları bir takım tehlikelerden etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

Bilindiği gibi günümüzün en çok tercih edilen iletişim aracı akıllı telefonlardır. Bu cihazlar, hemen her yaştan insanın cebinde yer alır. Özellikle çocukların dahi bu cihazlara sahip olması, bazı kontrolsüzlüklerin yaşanmasına neden olmaktadır. Yanlış kurulan arkadaşlıklar, gelişim için sakıncalı ve tehlikeli sitelere giriş, dolandırılma ve farklı problemler yaşandığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. İnsanlar çocuklarının telefonlarına kuracakları telefon takip yazılımları ile bu sorunları çözebilir. Çocukların kimlerle arkadaşlık ettiği, hangi mobil uygulamaları kullandığı ve hangi sitelere girdiğini tespit etmek çok kolaydır. Ayrıca casus yazılım sayesinde istenilen sitelerin engellenmesi dahi mümkündür.

Telefon takip yazılımları yukarıda belirtilenlerin dışında farklı amaçlar için de kullanılabilir. Bu amaçlardan bazıları; Alzheimer hastalarının kaybolmasını engelleme, iş ortaklarının birbirinin arkasından çevirdikleri işleri takip etme, çalışanların sahada neler yaptığı gözlemleme, eşler arasındaki güven sorunu çözme, aldatılmaları ortaya çıkarma ve benzerleri şeklindedir.

Telefon Takip Yazılımları Nasıl Kullanılır?

Telefon takip yazılımları, sıradan insanların kullanımı için geliştirilmiştir. Bundan dolayı kullanımının ve kurulumunun son derece kolay olduğunu söylemek yanlış olmaz. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da vardır.

Casus program adıyla da bilinen bu yazılımlar sadece Android sistemlerde çalışır. Bunun haricindeki sistemlerde çalışması söz konusu dahi değildir ve bu tür iddialara itibar edilmemelidir. Ayrıca casus yazılım kurulumu sadece fiziki olarak erişim sağlanan cihazlara yapılır. Bu da insanların sadece sevdiklerini ve yakınlarında bulunan kişileri dinlemesi anlamına gelir. Yani telefonuna fiziki olarak erişim sağlanmayacak birisinin dinlenmesi mümkün değildir.

İnsanların telefon takip yazılımları ile dinleme yapabilmesi için kurulumu eksiksiz ve doğru bir şekilde yapması gerekir. Bunun için atılması gereken ilk adım, internette yer alan kurulum videosunun izlenmesidir. Daha sonra ise kurulumun bu videoya göre yapılmasıdır. Bu aşamadan sonra telefon dinleme programı otomatik olarak aktif olacak ve dinlemelere başlayacaktır. Panel üzerinden siz de programı kontrol edebilir ve çok daha farklı işlemleri buradan yapabilirsiniz.

Telefon Takip Yazılımları ile GPS Konum Bulma

Telefon takip yazılımları tarafından yapılan çok sayıda işlem vardır ve bu işlemler sadece dinleme ile sınırlı değildir. GPS konum bulma, belki de bunlar arasındaki en dikkat çekici işlemlerden birisidir. Söz konusu işlemin amacı, takip edilen kişinin gün içinde nerede olduğunun tespitidir.

Telefon takip yazılımı üzerinden hedef cihazdaki GPS özelliği aktif hale getirilir ve daha sonra da bu özellik sayesinde kişinin konumu tespit edilmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir