Casus Yazılım

Casus Yazılım

Casus yazılım, gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu önemli imkanlardan birisi olarak tanımlanabilir. Bu imkan ile insanlar, istedikleri kişilerin mobil cihazlarını yakın takibe alabilir ve buradan farklı bilgiler elde edebilir. Bu bilgilerin kullanımları kişilere göre farklılık gösterse de genel olarak sorunların çözümü, problemlerin engellenmesi ve benzerleri şeklindedir.

Değişen iletişim alışkanlıkları, insanların iletişim de ciddi alternatiflere sahip olmasına neden oldu. Bu alternatiflerin yaşamları kolaylaştırması ise insanların fazlasıyla hoşuna gitmiş durumdadır. Fakat bunların haricinde iletişimin kolay hale gelmesinin bazı dezavantajları olduğu da bilinir. İşte casus program, bahsedilen bu dezavantajların giderilmesi için kullanılır.

Eşlerinden şüphelenen kişiler, bunu direkt olarak söyleyemezler ve bir anlamda içlerinde farklı duygular oluşur. Çocuklarının arkadaş çevresini merak eden anneler, çalışanlarının sahada ne yaptığını öğrenmek isteyen patronlar ve dahası casus yazılım ile amaçlarına ulaşabilir.

Casus Yazılım Özellikleri

Telefon takip yazılımı tarafından sahip olunan özellikler, bu ürünlerin etkinliğini direkt olarak belirler. Bahse konu etkinliğin haricinde elde edilen bilgilerle de direkt olarak ilgili olduğunu söylemek yanlış olmaz. Dolayısıyla bu özellikleri kendi içinde iki ayrı sınıfa ayırmak yanlış olmayacaktır.

Casus yazılım tarafından sahip olunan yeteneklerden bazıları, insanların kısa süreli şaşkınlık yaşamasına neden olacaktır. Bu şaşkınlıklara neden olan yeteneklerden bazıları; telefon dinleme, ortam dinleme, ortam izleme, GPS konum bulma, Facebook takip, web sitesi engelleme ve benzerleri şeklindedir.

Casus program tarafından sahip olunan teknik özellikler de vardır. Bu özelliklerin önemli bir bölümü kolay kullanım ve kurulumla ilgilidir. Bu özellikleri sayesinde sıradan olarak kabul edilen insanlar, söz konusu yazılımı kullanma noktasında hiç zorlanmazlar. Bunların haricinde ise casus yazılım, bütün işlemleri gizli olarak gerçekleştirir. Dolayısıyla da takip edilen kişinin bundan haberdar olması söz konusu dahi olmayacaktır.

Casus Yazılım Fiyatları

İnsanların yaşamlarını kolaylaştıran casus yazılım, kendi içinde farklı seçeneklere sahiptir. Bu seçeneklerin özellikleri de farklılık gösterir ve buna bağlı olarak ödenmesi gereken rakamlar değişir. Bu durum, telefon takip yazılımı fiyatları hakkında net bir rakam verilmesinin önüne geçer. Ayrıca kullanım süresi de rakamlar üzerinde etkilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir