Galeri Takip

Galeri Takip

Galeri takip, cep telefonları ile çekilen fotoğraf ve videolara erişim sağlayan bir işlem olarak tanımlanabilir. Bilindiği gibi gelişen teknoloji ile birlikte insanların kullandıkları cep telefonlarının neredeyse tamamında kamera vardır. Bu kameraları etkin olarak kullanan insanlar, gün içinde çok sayıda fotoğraf ve video çeker. Bunlar ise telefonun galerisinde depolanır. İşte telefon takip yazılımları, bu galerilere erişim sağlar ve takip edilen kişinin ne tür dosyalara sahip olduğu tespit edilir.

İnsanlar için fotoğraf ve video çekimi, en büyük hobilerden birisi haline gelmiştir. Kameralı cep telefonları sayesinde bu hobi daha da yaygınlaşmıştır. En özel anlarını ölümsüz hale getirmek için bu çekimler yapan insanlar, aynı zamanda geçmişe dönük önemli bilgileri de kayıt altına almış olur. Yapılan galeri takip ile birlikte söz konusu bilgilerin tamamına erişim sağlanır ve böylece insanlar, başta sevdikleri olmak üzere yakınlarında bulunan insanlara dair bazı detaylara erişim sağlarlar.

Galeri Takip Nasıl Yapılır?

Telefon takip programı tarafından sahip olunan farklı yetenekler vardır ki, bunlardan birisi de galerilerin etkin olarak izlenmesidir. Galerinin izlenmesine imkan veren bu yazılımların sadece Android tabanlı telefonlarda çalıştığının unutulmaması gerekir. Ayrıca casus yazılım kurulumu sadece fiziki olarak erişim sağlandığında yapılır. Yani uzaktan SMS, Whatspp, Skype veya arama ile söz konusu yazılımların kurulması söz konusu dahi değildir.

Telefon dinleme programı kurulumu, ortalama 3 dakikada tamamlanır ve bu süre sonunda yazılım otomatik olarak aktif hale gelir. Bu işlemlerin nasıl yapıldığını gösteren videolu anlatımlar vardır. Bu anlatımlar üzerinden kurulum basit bir şekilde yapılır.

Kurulumdan sonra ise panel üzerinden hedef cihazla bağlantı kurulur ve buradan cihazın galerisine erişim sağlanır. Erişimden sonra galerideki dosyaların kopyalanması da mümkündür. Bu dosyalar sayesinde bir kişinin neler yaptığı ve zamanını kiminle geçirdiği gibi bilgiler elde edilebilir.

Galeri Takip Programı Fiyatları

Galeri takip işlemini gerçekleştiren farklı yazılımlar vardır. Bu yazılımlar için ödenmesi gereken rakamlar, yazılımın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Dolayısıyla da net bir rakamdan bahsetmek çok zordur. Ayrıca kullanım süresi de ödenecek rakamları etkiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir