Telefon Takip Programları

Telefon Takip Programları

Telefon takip programları sayesinde insanlar sevdiklerini anlık olarak takip edebilme imkanı yakalar. Bu imkan insanların sevdiklerini dışarıdan gelecek bir takım tehlikelerden koruması adına son derece önemlidir. Ayrıca farklı problemlerin çözümü için bu yazılımlar üzerinden elde edilen verilerin de büyük bir önemi vardır. Bütün bunlar dikkate alındığında bahse konu casus yazılım hakkında, insanların hayat şartlarını olumlu etkiliyor şeklinde bir ifade kullanılması hatalı olmayacaktır.

Günümüzde insanların birbirine karşı olan güven duygularında ciddi sorunlar vardır. Eşler ve sevgililer dahi birbirine güvenemez duruma gelmiştir. Bu durumun ortaya çıkardığı olumsuzluklar, telefon takip programları sayesinde giderilebilir. Olası aldatılma durumlar, bu yazılımlardan elde edilen veriler ile açığa çıkarılabilir. Bunun haricinde ortağının arkasından iş çevirenler, iş saatinde farklı işlerle meşgul olanlar, aşırı yaşlılıktan dolayı anne babası kaybolanlar ve daha birçok sorunun çözümü için bu yazılımların etkili sonuçlar verdiği bilinir.

Telefon Takip Programları Neler Yapabilir?

Telefon takip programları üzerinden elde edilen veriler, sadece telefon dinlemesi üzerinden gelmez. Daha açık bir ifade ile telefon takip yazılımı yetenekleri, sadece dinlemelerle sınırlı değildir. Yazılımın diğer yetenekleri, çoğu zaman insanların kısa süreli şaşkınlık yaşamasına neden olacak cinstendir.

Bu ürünlerin yeteneklerini, yani neler yapabileceğini saymadan önce bazı hususların bilinmesi faydalı olacaktır. Öncelikle ilgili yazılımlar sadece Android sistemlerde çalışır, bunun haricindeki sistemler çalışması mümkün değildir ve aksi yöndeki beyanlar kesinlikle gerçeği yansıtmaz. Bundan dolayı insanların uyanık olması gerekir.

Telefon takip programları tarafından yapılabilecek işlemlerden bazıları şunlardır:

 • Telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelerin dinlenmesi
 • Mobil uygulamalardan kurulan iletişimin izlenmesi
 • Facebook takip
 • Skype takip
 • Whatsapp takip
 • Mobil uygulamalarda yapılan işlemlerin takibi
 • Telefonun ekranını canlı izleme
 • Ortam dinleme
 • Ortam izleme
 • GPS konum bulma
 • İnternet geçmişi öğrenme

Yukarıdakilerin haricinde de çok sayıda farklı işlem olduğunun bilinmesi gerekir. Dolayısıyla da insanların beklentilerinin fazlasıyla karşılanması mümkün olacaktır.

Telefon Takip Programları Fiyatları

Telefon takip programları, farklı tiplerde satışa sunulur. Bu seçeneklerin özellikleri arasında benzerlikler olduğu gibi bazı farklılıklar da vardır. İşte bu farklılıklar, ödenmesi gereken rakamlar arasında ciddi farklılıklar oluşmasına neden olur. Ayrıca telefon dinleme programları, kullanım süresine bağlı olarak satışa sunulur. Dolayısıyla kullanım süresinin de rakamları etkilediğini söylemek yanlış olmaz.

Yazılım satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar da vardır. Bunların başında satın alınan firmanın kurumsal olması ve ürünün de lisanslı olmasıdır. Bunlara sahip olan ürünlerin beklentileri fazlasıyla karşılayacağının bilinmesi gerekir. Fakat lisansız olan yazılımların bir takım farklı sorunlara neden olacağı da bilinen bir diğer gerçektir. Dolayısıyla telefon takip programları satın alınırken, burada bahsedilen hususlara dikkat edilmesi çok önemlidir. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde ortaya çıkan ürünün güvenlik sorunlarına neden olmayacağı da bilinmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir