Telefon Takip Programı

Telefon Takip Programı

Telefon takip programı, insanların sevdiklerini yakından takip etmesi ve onları dışarıdan gelecek olan etkilere karşı koruması için geliştirilmiştir. Söz konusu program, aynı zamanda casus yazılım adıyla da bilinir. Siz de bu üründen edinerek istediğiniz kişilerin cep telefonlarını anlık olarak takip edebilir ve çok önemli bilgilere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz bilgiler ile bazen önemli bir sorunu çözebilir, bazen de bir gerçeği açığa çıkarma imkanına sahip olabilirsiniz.

Günümüzde kullanılan iletişim yöntemlerinin önemli bir kısmının cep telefonlarında mevcut olduğunu söylemek yanlış olmaz. Dolayısıyla da telefon takip programı ile elde edilecek veriler, bu iletişimlerin tamamını kapsar.

Bahse konu yazılımın kullanım amaçlarının oldukça çeşitli olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kurumsal bir firmadan satın alacağınız telefon takip programı ile çocuğunuz arkadaş çevresini öğrenebilir, girdiği sitelerden sakıncalı olanları engelleyebilir, kullandığı bazı mobil uygulamaları kısıtlayabilirsiniz. Alzheimer hastası olan anne babanızı gün içinde takip ederek kaybolmasını engelleyebilir ve olası dolandırma vakalarının önüne geçebilirsiniz. Bütün bunların dışında ise aldatılma şüphelerinin doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu anlama açısından son derece önemli avantajlar sunduğunu bilinir.

Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

Telefon takip programı kurulumu, sıradan bir insanın dahi yapabileceği kadar basittir. Bu işlem için herhangi bir teknik bilgiye sahip olma zorunluluğu yoktur. Dolayısıyla da insanların kurulum noktasında zorlanmayacaklarını söylemek yanlış olmaz.

Casus yazılım kurulumu için izlenmesi gereken bazı yollar vardır. Bahse konu yolların başında ilgili ürünlerin sadece Android sistemlerde çalıştığının bilinmesi gelir. Bir diğer önemli nokta ise yine bu yazılımların sadece fiziki olarak erişim sağlanan cihazlara kurulmasıdır. Bu şartların sağlanması durumunda kurulum işlemine geçilebilir.

Kurulumu yapılacak olan telefon takip programı kısa sürede aktif hale geçecektir. Bundan dolayı kurulumun gizli bir şekilde yapılması çok önemlidir. Öncelikle hedef cihaz fiziki olarak ele geçirilir ve daha sonra ilgili yazılım telefona indirilir. Bu aşamadan sonra ise ayarlar ve Google Play Store üzerinden gerekli ayarlamalar yapılır ve kurulum başlatılır. Bu işlem 3 dakika sonunda tamamlanır. Böylece yazılım çalışmaya başlar. Kurulum tamamlandıktan sonra ekstradan manuel bir işlem olmadan, yazılım arka planda çalışacaktır.

Telefon Takip Programı Özellikleri

Telefon takip programı tarafından sahip olunan çok sayıda özellik vardır ve bu özellikler yazılımın başarılı sonuçlar vermesini sağlar. Bahse konu özelliklerin başında yazılımın arka planda çalışması gelir. Daha sonra ise kurulum ve kullanım noktasındaki kolaylıkların özellikler arasında olduğu söylenebilir.

Casus telefon tarafından yapılabilecek işlemlerin sayısı da bir hayli fazladır. Bu işlemlerden bazıları telefon dinleme, Facebook takip, Whatsapp takip, internet geçmişi öğrenme, arama geçmişi öğrenme, ortam dinleme ve GPS konum tespiti şeklindedir. Bu işlemlerin tamamı telefon takip programı üzerinden istenilen zamanda gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir