Casus Yazılım Kurulumu

Casus Yazılım Kurulumu

Casus yazılım kurulumu, bu özel programın sorunsuz olarak çalışması ve işlevini yerine getirmesi için son derece önemlidir. Bahse konu işlem her ne kadar basit olsa da özen isteyen bir iştir. Yapılacak ufak bir dikkatsizlik, programın tam olarak çalışmasına engel olabilir. Bundan dolayı telefon takip yazılımı yüklemesinin özenli ve dikkatli bir şekilde yapılması son derece önemlidir.

Casus program, insanların farklı ihtiyaçlarına cevap veren bir yazılımdır ve bundan dolayı her geçen gün biraz daha fazla talep edilmektedir. Bu yazılım ile insanlar sevdiklerini anlık olarak takip edebilir ve buradan elde ettikleri bilgiler onları dışarıdan gelen tehditlere karşı koruma imkanı yakalar.

Casus Yazılım Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sıradan bir insanın dahi yapabildiği casus yazılım kurulumu, her ne kadar karmaşık bir işlem gibi görünse de genel manada standart bir uygulamanın kurulumuna benzer. Fakat kurulumdan önce bilinmesi gereken bir takım hususlar vardır. Bu hususların ilki yazılımın sadece Android sistemlerde çalıştığıdır. Diğeri ise kurulum için hedef mobil cihaza fiziki olarak erişim şartıdır. Bu şartlar sağlanmadan kurulum yapılamaz.

Casus yazılım kurulumu için izlenmesi gereken adımlar, internette yer alan bir videoda vardır. Bu video izlendiğinde, kurulumun nasıl yapılacağı öğrenilmiş olacaktır. İzlenmesi gereken adımlar, burada da genel manada şu şekilde sıralanabilir:

  • Hedef telefon gizlice ele geçirilir ve program, kendi sitesinden bu telefona indirilir.
  • Telefonun ayarlar kısmından dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin verilir.
  • Google Play Store ayarlarına giriş yapılarak, buradan Play Protect taraması kaldırılır.
  • İndirilen dosya kurulmaya başlanır.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra indirilen dosya silinir ve böylece hiçbir iz bırakılmamış olur.

Buradaki adımların izlenmesinden sonra kurulum tamamlanmış olacaktır. Kurulum için gerekli süre ise sadece 3 dakikadır. Bu sürenin sonunda yazılım otomatik olarak başlar ve dinleme yapmaya başlar.

Casus Yazılım Kurulumu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Casus yazılım kurulumu yaparken dikkatli olunması gereken noktalardan birisi, satın alınan yazılımın lisanslı olmasıdır. Bunun haricinde ise kurulumun tamamen gizli olarak yapılması da çok önemlidir. Aksi durumda beklentiler karşılanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir